پوسته وردپرس
شرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگریشرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگری

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

عضوهستید؟

شرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگریشرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگری
فراموشی کلمه عبور

حساب کاربری ندارید؟

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان

imageframe-image

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان MEDICA

تاریخ نمایشگاه : 22 تا 25 آبان96 (2017 Nov 16- 13)

موضوع نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان :

بزرگترین رویداد نمایشگاهی جهان در حوزه تجهیزات پزشکی، دارویی و بهداشتی است هر ساله تعداد زیادی از متخصصان و فعالان این حوزه را از سرتا سر جهان گرد هم می آورد تا آخرین دستاوردها و نوآوری های خودرادر حوزه تجهیزات پزشکی برای علاقمندان به نمایش بگذارند. در سال 2016 تعداد 4831 شرکت دراین نمایشگاه بعنوان غرفه دار به معرفی محصولات خود پرداختندو در حدود 130 هزار بازدید کننده از 120 کشور جهان از نمایشگاه دیدن کردند .

خدمات تور:

اقامت در هتل های چهار ستاره با صبحانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما، اخذ ویزای شینگن، ترانسفرهای فرودگاهی و نمایشگاهی بازدید از نمایشگاه به همراه راهنما ، بازدید از جاذبه های توریستی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان.

مدارک مورد نیاز :

– کلیه اسناد مالی اصل و کپی (پرینت گردش حساب 3 ماهه اخیر با حداقل مانده بالای 40 میلیون تومان برای هر نفر + نامه تمکن مالی از بانک به انگلیسی) – کلیه اسناد شغلی اصل و کپی(روزنامه رسمی، اساسنامه، پروانه کسب، گواهی اشتغال به کار+ تاییدیه بیمه تأمین اجتماعی، گواهی اشتغال به تحصیل و …) – کلیه اسناد ملکی اصل و کپی به زبان لاتین (دارالترجمه رسمی) کپی از تمام صفحات شناسنامه به همراه اصل شناسنامه – 2 قطعه عکس (4×3) رنگی پشت زمینه سفید، تمام رخ، جدید – اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان سفر + کپی گذرنامه و کپی ویزاهای قبل – ضمانت برگشت از سفر الزامیست.

توضیحات :

1. هزینه کارت ورودی نمایشگاه به عهده مسافر می باشد.

2. ثبت نام گروهی از تخفیف ویژه برخوردار می باشد.

کانال تلگرام شرکت: https://telegram.me/safarhayekhub
اینستاگرام شرکت : https://www.instagram.com/ariyatravel