پوسته وردپرس
شرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگریشرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگری

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

عضوهستید؟

شرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگریشرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگری
فراموشی کلمه عبور

حساب کاربری ندارید؟

تور سریلانکا

imageframe-image

تور سریلانکا

 3 ﺷﺐ کلمبو – 4 شب بنتوتا/آهونگالا

اول مرداد الی 8 مهر 96

برنامه سفر :

روز اول: استقبال و خوش امد گویی در فرودگاه کلمبو و ترانسفر مسافرین به هتل در کلمبو پایتخت بندری سریلانکا، تحویل اتاقها و استراحت در هتل.

روز دوم: گشت شهر کلمبو بعد از صرف صبحانه، گشت شهر کلمبو، کلان شهری که نه تنها ضربان تجاری کشور را در دست دارد بلکه 50 درصد از تولید ناخالص ملی در این شهر می باشد. کلمبو در غرب جزیره سریلانکا قرار دارد. رانندگی در خیابانهای تمیز و جدولهای سفید، کنار خیابانها و گذشتن از محل مسابقات اتومبیل رانی و سوارکاری که از سال 1983 تا امروز وجود دارند و جنگ جهانی دوم که امروزه با فروشگاههای محلی مدرن چای، غذا و لباس خودنمایی میکند. همچنین تجربه خرید در فروشگاههای محلی و بازار شناور را خواهد داشت. شهر بندری کلمبو که دارای پارکها، مجتمع تجاری و جا پای مسابقات فرمول 1، طاق باودهالو که دارای نما و جنبه تاریخی است، میدان آزادی، فروشگاههای مارک دار، مواد غذایی و ماهی فروشان باعث شده تا تمایل به خرید و فروش در کلمبو افزایش یابد. کلمبو شهر نمایشگاههای فشن و مد، جواهرات و صنایع دستی مشهور، صدای زنگ معابد و شبهای پر ازدحام با کلاب ها و تفریحات شبانه و گوش فرا دادن به اپرا یک روز عالی را سپری خواهد کرد.

روزسوم: شهر کلمبو بعد از صبحانه، گشت خریدکلمبو – اقامت در هتل و استراحت

روز چهارم: کلمبو – ساحل بنتوتا / کلوتارا/ آهونگالا بعد از صرف صبحانه، حرکت به سمت هتل های ساحلی سریلانکا که در سواحل زیبا با فاصه بسیار اندکی و با نامهای متنوع قرار گرفته اند. تحویل اتاقها و استراحت درهتل های ساحلی.

روز پنجم: هتلهای ساحل ( ساحل لاک پشتهای دریایی و بالاپیتیا ) بعد از صرف صبحانه، تور انتخابی برای بازدید از ساحل تخم گذاری لاک پشتها، منطقه کاس گودا که توریستها در این محل در سکوت کامل در کمین دیدن لاک پشتهای آبی که برای تخم گذاری به ساحل می آیند، می نشینند. بعد ترانسفر به بالاپیتیا، منطقه است که شما می توانید در زیر نور آفتاب، ادغام طبیعت و فرهنگ را ببینند که چطور توسط رودخانه مادو از هم بریده شده اند. کوتو دوا جزیره کوچکی است که محل معبد می باشد که به قرنها پیش به پادشاه سینهالس بر می گردد. در حین قایق سواری دیدن طبیعت زیبای رودخانه مادو، ماهی گیری محلیها و تماشای پرندگان این منطقه. برگشت به هتل و استراحت.

روز ششم: ساحل – شهر گاله گاله در واقع پایتخت جنوبی سریلانکا می باشد. پیاده روی در خیابانهای این شهر نشان از تاثیر معماری اروپایی در بافت خانه سازیها دارد. و ترکیب فرهنگ شرق آسیا و اروپا را نظاره گر خواهید بود.بازدید از قلعه گال که زمانی در دست نظامیان بریتانیا بوده و دروازه قدیمی آن و همچین خیابانها که با طرح مستطیلی شکل با خانه های نقاشی شده، نشان از استعمار دارد. یکی از قدیمی ترین خانه ها زورات می باشد. بیمارستان قدیم که هم اکنون محل صنایع دستی است. دیدن ساختمانهای اداری، تجاری، کلیسا و… هیاهوی آن زمان را به نظر می آورد. برگشت به هتل و استراحت.

روز هفتم: پس از صرف صبحانه – وقت آزاد

روز هشتم: ساحل- فرودگاه – پس از صرف صبحانه، ترانسفر از هتل ساحلی به سمت فرودگاه توسط نماینده. اتمام تور.

کانال تلگرام شرکت: https://telegram.me/safarhayekhub
اینستاگرام شرکت : https://www.instagram.com/ariyatravel