پوسته وردپرس
شرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگریشرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگری

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

عضوهستید؟

شرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگریشرکت خدمات مسافرتی , هوایی و گردشگری
فراموشی کلمه عبور

حساب کاربری ندارید؟

اطلاعات تکمیلی ویزای استرالیا

imageframe-image

تغییر آدرس

اگر آدرس محل سکونت خود را برای مدت بیش از ۱۴ روز تغییر داده اید – در حالی که درخواست شما در حال بررسی است – باید آدرس جدید خود و مدت اقامت خود در آن آدرس را به سفارت استرالیا اطلاع دهید. سفارت استرالیا مکاتبات در مورد درخواست شما را به آخرین ادرسی که شما اعلام کرده اید ارسال خواهد کرد.


نرخ عدم ترک استرالیا

نرخ عدم بازگشت (MNRR) جهت محاسبه تعداد افرادی میباشد که با ویزای توریستی وارد استرالیا میشوند اما پیش از انقضای ویزای خود استرالیا را ترک نمیکنند – و با افرادی که ویزای مهارتی یا دانشجویی دریافت کرده اند تفاوت دارند.

MNRR به عنوان شاخص موافقت ویزای توریستی مورد استفاده قرار میگیرد و ممکن است توسط مسئولان برای تعیین سطح بررسی درخواست ویزا در نظر گرفته شود.

اگر شما از کشوری هستید که نرخ MNRR آن بالا است به شما توصیه میشود که تا حد ممکن مدارک تکمیلی ارائه دهید که وضعیت درخواست شما را تقویت کنند.

افرادی که در زیر امده اند لازم نیست به منظور ارائه مشاوره و کمک مهاجرتی نماینده رسمی مهاجرت باشند – و نباید برای خدماتی که ارائه میدهند هزینه ای دریافت کنند:

عضو و یا کارمندان پارلمان
مقام رسمی که ارائه کمک و مشاوره مهاجرتی از وظایف رسمی او باشد
عضو یک مامورت دیپلماتیک. مقام کنسولی. یا سازمان بین المللی

اطلاعات دریافت کننده مورد تایید

همه مراسلات مکتوب در مورد درخواست شما به دریافت کننده مورد تایید شما ارسال خواهد شد مگر مشخص کنید که میخواهید که اطلاعات سلامت و/یا شخصی مستقیما به خود شما ارسال شود.
سفارت استرالیا با آخرین دریافت کننده مورد تایید تعیین شده در تماس خواهد بود. از آنجایی که ممکن است شما در هر زمانی و برای هر درخواستی تنها یک دریافت کننده مورد تایید برای خود تعیین کنید.
سفارت استرالیا ممکن است برای مکاتبه با شما از ابزار مختلفی استفاده کند. با این حال ابزار الکترونیک مانند فکس یا ایمیل تنها در صورتی مورد استفاده قرار میگیرند که شما موافقت خود برای دریافت مکاتبات از این طرق را اعلام کنید.
به منظور بررسی درخواست شما ممکن است نیاز باشد سفارت در مورد اطلاعات حساس با شما مکاتبه کند برای مثال: تایید سلامتی و بررسی های پلیسی و مدارک مالی و روابط شخصی. مکاتبات الکترونیکی امنیت کافی را ندارند و ممکن است توسط دیگران قابل رویت یا مداخله باشند مگر به میزان کافی رمزگذاری شده باشند.
اگر با مکاتبات سفارت استرالیا از طریق ابزار الکترونیکی موافق هستید اطلاعاتی که ارائه میدهید تنها توسط سفارت استرالیا به هدفی که آنها را ارائه کرده اید استفاده میشود مگر اجبار قانونی یا ضرورت وجود داشته باشد که از این اطلاعات برای اهداف دیگری استفاده شود یا موافقت شود که برای اهداف دیگر از آنها استفاده شود.
دولت استرالیا هیچ مسئولیتی در قبال امنیت و درستی اطلاعات ارسال شده به سفارت استرالیا از طریق اینترنت یا ابزار الکترونیک نمیپذیرد.
اگر به شخص دیگری اجازه داده اید که از طرف شما مدارک را دریافت کند و این فرد میخواهند که به صورت الکترونیکی مکاتبه کند امضای این فرد در فرم ۹۵۶ یا ۹۵۶A برای نشان دادن رضایت او با این شکل مکاتبه ضروری است.

توجه: مکاتبات الکترونیکی سریع ترین ابزار ارتباط موجود میباشند و سفارت استرالیا ترجیح میدهد به صورت الکترونیکی مکاتبات را انجام دهد زیرا این کار باعث سرعت در بررسی درخواست ها میشود.